Yhteystiedot

 

Johtokunta 2023

 

TehtäväNimi (toimikausi)SähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaNiilo Rautionmaa (2022-2023)niilo.rautionmaa@gmail.com045-222 3576
Jäsen, varapuheenjohtajaJyrki Lähde (2023-2024)jyrki.lahde@gmail.com040-531 4785
JäsenMikko Virtanen (2022-2023)virtanen.mikko@kolumbus.fi050-411 4469
JäsenMiia Ketolainen (2023-2024)miia.ketolainen@gmail.com040-500 0424
JäsenKati Aaltonen (2022-2023)kjaaltonen@gmail.com040-542 2401
VarajäsenMatias Kulmala (2022-2023)matias.kulmala@gmail.com045-7877 2990
VarajäsenSalla Syvänen (2023-2024)salla.syvanen@gmail.com 

Jäsenasiainhoitaja (jäsenmaksut, hallirannekkeet, Maijalan kulkuoikeudet)

Merja Elijokijasenasiat.taursu@gmail.com 
SihteeriAnna Speharannamaria.spehar@gmail.com044-238 0971
RahastonhoitajaSanna-Sofia Rinnetalous.taursu@gmail.com040-752 8173

 

Jaosjohtajat

JaosNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Koulutusjaos

Jyrki Lähde (introt ja P1)

Kati Aaltonen (jatkokurssit)

jyrki.lahde@gmail.com

kjaaltonen@gmail.com

koulutus@taursu.fi

040-531 4785

040-542 2401

Laitesukellusjaos

Miia Ketolainen

Petri Peltola

miia.ketolainen@gmail.com

petri72@gmail.com

040-500 0424

 

NuorisojaosWaltter Toivawalttertoiva@gmail.com044-271 7771
Räpyläuintijaos

Jasmine Pajari

Kalevi Turkka

jasmine.pajari@gmail.com

kalevi.turkka@gmail.com

?

0400-959 002

VapaasukellusjaosSalla Syvänensalla.syvanen@gmail.com 
UppopallojaosSeppo Anttolaseppo.anttola@gmail.com046-878 0679

 

Muut toimihenkilöt

Tehtävä

Nimi

Sähköpostiosoite

Puhelinnumero

Nettisivut/sähköpostilista

?

?

?

Turvallisuusvastaava

Harri Nieminen

harri.nieminen@suomi24.fi

050-532 5356

Hallivastaava

Miia Ketolainen

miia.ketolainen@gmail.com

040-5000424

Kalusto- ja tilaryhmä

Petri Peltola

Riku Kumpu

Mikko Virtanen

Arttu Ylinen

Lauri Marjamäki

kalusto@taursu.fi

 

Kaasuryhmä

?

?

?

Venevastaava

Antero Salminen

oasalmi@hotmail.com

 

VaPePa -yhteyshenkilö

Merja Elijoki

Tapani Kallioniemi

merja.elijoki@kotilampi.fi

tapani.kallioniemi@kolumbus.fi

0400-620 034

0400-957 207

Seuratoiminta

?

?

?

Seurayhteistyö

Niilo Rautionmaa

Kati Aaltonen

niilo.rautionmaa@gmail.com

kjaaltonen@gmail.com

044-452 7376

040-542 2401

 

 

 

Tampereen Urheilusukeltajat ry

Yhdistysrekisteritunnus 111.943 
Y-tunnus 0592819-0

Pankkiyhteys:  FI89 8000 1670 0687 26

MobilePay: 44902