Yhteystiedot

 

Johtokunta 2022

 

TehtäväNimi (toimikausi)SähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaNiilo Rautionmaa (2022-2023)niilo.rautionmaa@gmail.com044-452 7376
Jäsen, varapuheenjohtajaJyrki Lähde (2022)jyrki.lahde@gmail.com040-531 4785
JäsenMikko Virtanen (2022-2023)virtanen.mikko@kolumbus.fi050-411 4469
JäsenMiia Ketolainen (2021-2022)miia.ketolainen@gmail.com040-500 0424
JäsenKati Aaltonen (2022-2023)kjaaltonen@gmail.com040-542 2401
VarajäsenMatias Kulmala (2022-2023)matias.kulmala@gmail.com045-7877 2990
VarajäsenLaura Lähteenkorva (2021-2022)lahteenkorva.laura@gmail.com041-549 9444
JäsenasiainhoitajaMerja Elijokijasenasiat.taursu@gmail.com 
SihteeriAnna Speharannamaria.spehar@gmail.com044-238 0971
RahastonhoitajaSanna-Sofia Rinnetalous.taursu@gmail.com040-752 8173

 

Jaosjohtajat

JaosNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Koulutusjaos

Jyrki Lähde (introt ja P1)

Kati Aaltonen (jatkokurssit)

jyrki.lahde@gmail.com

kjaaltonen@gmail.com

040-531 4785

040-542 2401

Laitesukellusjaos

Otto Mänty

Mikko Virtanen

Miia Ketolainen

Petri Peltola

manty.otto@gmail.com

virtanen.mikko@kolumbus.fi

miia.ketolainen@gmail.com

petri72@gmail.com

040-532 0091

050-411 4469

040-500 0424

 

NuorisojaosWaltter Toivawalttertoiva@gmail.com044-271 7771
RäpyläuintijaosKalevi Turkkakalevi.turkka@gmail.com0400-959 002
VapaasukellusjaosSalla Syvänensalla.syvanen@gmail.com 
UppopallojaosSeppo Anttolaseppo.anttola@gmail.com046-878 0679

 

Muut toimihenkilöt

Tehtävä

Nimi

Sähköpostiosoite

Puhelinnumero

Nettisivut/sähköpostilista

Eetu-Pekka Kouhia

ep.kouhia@gmail.com

040-748 4076

Turvallisuusvastaava

Harri Nieminen

harri.nieminen@suomi24.fi

050-532 5356

Hallivastaava

Laura Lähteenkorva

lahteenkorva.laura@gmail.com

041-549 9444

Kalusto- ja tilaryhmä

Marko Kauppinen

Petri Peltola

mawe@kolumbus.fi

petri72@gmail.com

0500-945 430

 

Kaasuryhmä

Tapani Höök

tapani.hook@me.com

040-554 6717

Veneryhmä

Otto Mänty

Harri Nieminen

Marko Kauppinen

manty.otto@gmail.com

harri.nieminen@suomi24.fi

mawe@kolumbus.fi

040-532 0091

050-532 5356

0500-945 430

VaPePa -yhteyshenkilö

Merja Elijoki

Tapani Kallioniemi

merja.elijoki@kotilampi.fi

tapani.kallioniemi@kolumbus.fi

0400-620 034

0400-957 207

Seuratoiminta

TBA

TBA

TBA

Seurayhteistyö

Niilo Rautionmaa

Kati Aaltonen

niilo.rautionmaa@gmail.com

kjaaltonen@gmail.com

044-452 7376

040-542 2401

 

 

 

Tampereen Urheilusukeltajat ry

Yhdistysrekisteritunnus 111.943 
Y-tunnus 0592819-0

Pankkiyhteys:  FI89 8000 1670 0687 26

MobilePay: 44902